ІСТОРІЯ

1991-1993 рр.

У 1991 році було зареєстровано перше підприємство `НІКО`. В цьому ж році відбувається перше знайомство компанії з корпорацією Mitsubishi Motors Corporation - `НІКО` постачає до України першу партію автомобілів Mitsubishi L-300. В 1993 році після тривалих переговорів компанія `НІКО` отримує статус офиційного дилера Mitsubishi Motors в Україні та розпочинає будівництво 3-х дилерських центрів, активно развиваючи корпоративні продажі.


1994-1998 рр.

1994 рік відзначився відкриттям першого концептуального дилерського центру Mitsubishi Motors у Києві та створенням телерадіокомпанії `НІКО-PR`. Компанія `НІКО` активно развивається, з кожним роком рекордно збільшуючи об'єм продажів, і вже у 1998 р. стає офіційним дистриб'ютором Mitsubishi Motors в Україні. З цього часу починається стрімкий розвиток компанії.


1999-2003 рр.

В 2003 році `НІКО` починає реалізацію стратегії вертикальної інтеграції та диверсифікації бізнесу, зміцнюючи позиції на автомобільному ринку України. Компанія `Торговий дім - НІКО` отримує статус офіційного імпортера та дистриб'ютора Mitsubishi Motors також в Молдові та Білорусі. В цьому ж році компанія стає володарем почесного звання `Імпортер №1` згідно з результатами продажів, утримуючи його протягом п'яти наступних років.


2004-2008 рр.

В 2006 році прийнято стратегічне рішення подальшого розвитку інфраструктури автомобільного бізнесу Групи компаній `НІКО`, а також розвитку власної мультибрендової роздрібної дилерської мережі.

В цей період часу активно розвиваються наступні напрямки діяльності `НІКО`:

В 2006 році прийнято рішення про створення `НІКО Менеджмент` - управляючої компанії, що розробляє стратегію розвитку для всієї Групи, формулює цілі та задачі для компаній кожного з напрямків, здійснює оцінку результатів їхньої діяльності, контролює керівний склад та визначає основні показники ефективності.


2009-2012 рр.

Відкрито нові дилерські центри Mitsubishi, Peugeot, Nissan, Citroen, Infiniti, Mazda та Audi в різних регіонах України в рамках власної дилерської мережі `НІКО`.


2013 р.

Група компаній `НІКО` відкрила двері `Автомобільного Мегаполісу `НІКО`, автомобільного комплексу, розташованого на Бориспільській трасі в 4х км від міжнародного аеропорту `Бориспіль`. Цей комплекс складається з концептуальних дилерських центрів Mitsubishi, Ford, Citroen, Renault, Mazda та Suzuki, найбільшого в Україні малярно-рихтувального комплексу, trade-in майданчика і всієї необхідної інфраструктури для продажу та обслуговування автомобілів.


2014-2015 рр.

Відкрито нові дилерські центри Fiat, KTM і Yamaha в рамках власної дилерської мережі.


2014 р.

Відкрито новий дилерський центр Fiat у Запоріжжі.


2016 р.

Cтворення  агропромислової компанії `НІКО Агро Холдинг`.


2018 р.

Відкрито нові дилерські центри  Mazda та Suzuki у Запоріжжі.


2019 р.

У Автомобільному Мегаполісі НІКО відкрито новий дилерський центр Opel.


2023 р.

Відкрито новий дилерський центр MG Motor у Автомобільному Мегаполісі НІКО.


2024 р.

Відкрито новий дилерський центр Changan у Автомобільному Мегаполісі НІКО.
На цей час дилерська мережа `НІКО` представляє 13 автомобільних брендів.