ІСТОРІЯ

1991-1993 рр.

У 1991 році було зареєстровано перше підприємство НІКО. В цьому ж році відбувається перше знайомство компанії з корпорацією Mitsubishi Motors Corporation - НІКО постачає до України першу партію автомобілів Mitsubishi L-300. В 1993 році після тривалих переговорів компанія `НІКО` отримує статус офиційного дилера Mitsubishi Motors в Україні та розпочинає будівництво 3-х дилерських центрів, активно развиваючи корпоративні продажі.


1994-1998 рр.

1994 рік відзначився відкриттям першого концептуального дилерського центру Mitsubishi Motors у Києві та створенням телерадіокомпанії «НІКО-PR». Компанія НІКО активно развивається, з кожним роком рекордно збільшуючи об'єм продажів, і вже у 1998 р. стає офіційним дистриб'ютором Mitsubishi Motors в Україні. З цього часу починається стрімкий розвиток компанії.


1999-2003 рр.

В 2003 році НІКО починає реалізацію стратегії вертикальної інтеграції та диверсифікації бізнесу, зміцнюючи позиції на автомобільному ринку України. Компанія «Торговий дім - НІКО» отримує статус офіційного імпортера та дистриб'ютора Mitsubishi Motors також в Молдові та Білорусі. В цьому ж році компанія стає володарем почесного звання «Імпортер №1» згідно з результатами продажів, утримуючи його протягом п'яти наступних років.


2004-2008 рр.

У 2006 році ми прийняли стратегічне рішення щодо подальшого розвитку автомобільної інфраструктури групи НІКО та дилерської мережі різних брендів. Реалізація стратегії почалася з визначення географічних локацій та автомобільних брендів, з якими ми планували працювати!

У цей період ми також активно розвивали наступні напрямки діяльності:

В цей період прийнято ще одне стратегічне рішення про створення керуючої компанії для розробки стратегій, визначення цілей і завдань для компаній по кожному напрямку, оцінки результатів їх діяльності, контролю за управлінськими командами, визначення KPI та виконання інших завдань, поставлених акціонерами Групи НІКО. І це компанія - «Ніко Менеджмент», яка була заснована в 2006 році.


2009-2012 рр.

Відкрито нові дилерські центри Mitsubishi, Peugeot, Nissan, Citroen, Infiniti, Mazda та Audi в різних регіонах України в рамках власної дилерської мережі НІКО.


2013 р.

Група компаній НІКО відкрила двері Автомобільного Мегаполісу НІКО, автомобільного комплексу, розташованого на Бориспільській трасі в 4х км від міжнародного аеропорту «Бориспіль». Цей комплекс складається з концептуальних дилерських центрів Mitsubishi, Ford, Citroen, Renault, Mazda та Suzuki, найбільшого в Україні малярно-рихтувального комплексу, trade-in майданчика і всієї необхідної інфраструктури для продажу та обслуговування автомобілів.


2014-2015 рр.

Відкрито нові дилерські центри Fiat, KTM і Yamaha в рамках власної дилерської мережі.


2014 р.

Відкрито новий дилерський центр Fiat у Запоріжжі.


2016 р.

Cтворення  агропромислової компанії «НІКО Агро Холдинг».


2018 р.

Відкрито нові дилерські центри  Mazda та Suzuki у Запоріжжі.


2019 р.

У Автомобільному Мегаполісі НІКО відкрито новий дилерський центр Opel.


2023 р.

Відкрито новий дилерський центр MG Motor у Автомобільному Мегаполісі НІКО.


2024 р.

Відкрито новий дилерський центр Changan у Автомобільному Мегаполісі НІКО.
На цей час дилерська мережа НІКО представляє 13 автомобільних брендів.